Eşya Depolama

Evinizde bulunan ve artık aktif kullanımda olmayan eşyalarınız gereksiz yer işgal eder. Bununla birlikte evinizdeki bu tip eşyalarınızı doğru koşullarda muhafaza edebilme şansınız olmayabilir. Bunun sonucunda da kullanmadığınız eşyalarınızın gereksiz şekilde yer işgal ederken ciddi zararlar görmesine  de neden olabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız adına İstanbul’da uzun yıllardır profesyonel ve kurumsal İstanbul eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Özel olarak dizayn edilen depolarımızda tüm eşyalarınız için son derece uygun koşullar hazırladık. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmeden ve son derece güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilmesini sağlamaktayız. Eşya depolama çözümlerimizden yararlanarak, eşyalarınızın zarar görmeden ve gereksiz yer işgal etmeden muhafazasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sigortalı İstanbul Eşya Depolama

Kurumsal ya da bireysel alanlarda bulunan ve kullanmadığınız eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilmek için İstanbul genelinde bulunan depolarımızı kullanabilirsiniz. En yenilikçi teknolojiler ile dizayn edilen bu depolarımızda eşyalarınız güvenle muhafaza edilir. Bu kapsamda eşyalarınızın güvenliği ile ilgili olarak yasal taahhütleri de siz değerli müşterilerimize sağlayabilirsiniz. Evinizdeki mobilyalardan, ofisinizdeki cihazlara kadar her türlü eşyanız için İstanbul eşya depolama çözümlerimize başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle de eşya depolama çözümlerimizden sigortalı olarak faydalanabilirsiniz. Depolarımıza koyduğunuz tüm eşyalarınız tek tek kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca kurumsal sözleşmemiz kapsamında da eşyalarınızı sigortalamaktayız. Bu şekilde hem tahrip olması hem de kaybolması veya çalınması durumunda oluşabilecek mağduriyetinizi gidereceğimize istinaden yasal bir taahhüt sunmaktayız.

Güvenilir İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Aras Nakliyat olarak İstanbul’da uzun yıllardır profesyonel İstanbul eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Firmamız her zaman eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi güvenliği konusunda özel bir hassasiyet gösteriyoruz. Bu çerçevede de modernize güvenlik sistemleri ile donatılmış olan özel depoları kullanmaktayız. Özellikle en yeni teknolojiye sahip olan güvenlik kamerası sistemleri ile 7/24 kesintisiz olarak depolarımızı gözetim altında tutuyoruz .Eşyalarınızın fiziki güvenliğinin sağlanması hususunda da firmamızın depolarının her birinde alanında uzman güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Aynı zamanda da eşyalarınızın zaman içerisinde tahrip olmaması adına gelişmiş havalandırma sistemlerini kullanıyoruz. Bu gibi özelliklerin yanı sıra eşya depolama alanlarımızda her bir müşterimizin eşyalarını özel odalarda tutuyoruz.