Eşya Paketleme

Eskiden beri taşınmalar sırasında eşyalar muhakkak zarar görmekteydi. Bu durumda taşınma söz konusu olduğunda hem bireysel hem de kurumsal alanda ciddi stres ve endişelere neden oluyordu. Firmamız Aras Nakliyat, uzun yıllardır kurumsal ve profesyonel standartlarda nakliyat çözümleri sunduğu İstanbul’da bu riskleri ve sorunları ortadan kaldırmaktadır. Firmamız her zaman yenilikçi çözümleri ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarının en yüksek standartlarda güvenliğini sağlayarak, taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın güvenliğini birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz. Bu çerçevede de nakliyat hizmetlerimiz kapsamında taşıma sürecini başlatmadan önce mutlaka eşyalarınız için en uygun olan güvenlik önlemlerini sağlamaktayız. Bunun içinde eşyalarınızın fiziksel risklere karşı güven altında olması için özel eşya paketleme uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Ambalajlama Malzemeleri

Eşyalarınızın taşınması sırasında çizilmesi, kırılması, çatlaması ve parçalanması gibi riskle oldukça yüksek seviyedir. Taşıma sırasında bu tip sorunların söz konusu olmasının önlenmesi amacı ile Aras Nakliyat olarak İstanbul’da eşya paketleme hizmetleri vermekteyiz. Özellikle de eşyalarınızın tam olarak fiziksel özellikleri ile uyumlu olan ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Bu şekilde imece usulü taşımalarda yapılan eşyaların paketlenmesi uygulamalarında mevcut olan güvenlik zafiyetlerinin kesinlikle söz konusu olmamasını sağlamaktadır. Bununla birlikte eşyalarınızın şekil, nicelik, ağırlık ve boyutlarına göre değişkenlik gösterecek ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Aynı zamanda da eşyalarınızın paketlenmesi için kullandığımız her bir ambalajlama malzemesi birinci sınıf kaliteye sahiptir. Böylelikle en şiddetli darbelere karşı dahi uygun şekilde eşyalarınızın koruma altında olmasını sağlıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Eşya paketleme hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınıza uygun koşullarda özel paketleme yapabilmemiz ve bu süreci hızla tamamlayabilmemiz için eşyalarınız hakkında bilgi sahibi olmamamız gerekmektedir. Bu çerçevede de Aras Nakliyat olarak İstanbul’nın her ilçesindeki tüm müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Uzman ve deneyimli eksperlerimiz tarafından evinizde taşınacak her bir eşyanız detaylı olarak incelenmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda da ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu ekspertiz raporu doğrultusunda gerekli olan ambalajlama malzemelerini belirlemekteyiz. Dolayısı ile siz değerli müşterilerimize verdiğimiz nakliye randevu tarih ve saatinde gerekli olan ambalajlama malzemeleri ile ekiplerimizin hazır bulunmasını sağlayabiliyoruz.