Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda evden eve nakliyat hizmetleri kurumsal bir hizmet sektörü haline geldi. İstanbul’da bu kurumsal standartları sağlama noktasında öncülük yapan firmamız Aras Nakliyat ile taşınmalarınızı daha rahat ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulduğumuz günden beri her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Bu memnuniyet standartlarını sağlayabilmek adına da Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizde her zaman kalite standartlarını en yüksek seviyede tutarken, bunu en ekonomik şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bu nedenle de Kadıköy ilçesi genelinde uzun yıllardır en fazla tercih edilen evden eve nakliyat firması konumunda bulunuyor. Firmamızın herkese özel evden eve nakliyat hizmetleri ile birlikte artık Kadıköy gibi büyük ve kalabalık bir ilçede taşınmak çok basit ve çok güvenli bir hale geliyor.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evinizi taşırken sizin için hem maddi hem de manevi değere sahip olan eşyaları taşıdığımızın bilincindeyiz. Bu nedenle her bir eşyanızı tıpkı kendi eşyalarımızı taşırken gösterdiğimiz hassasiyet ve özenle taşıyoruz. Özellikle de eşyalarınızın güvenliğini sağlanmayı her zaman birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz. Bununla birlikte eşyalarınızın güvenliği, alacağınız nakliye hizmetinin kalitesi ve güler yüzlü hizmet yaklaşımı konusunda yasal taahhütte veriyoruz. Bunun için Kadıköy evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlıyoruz. Her müşterimizin taşınmak için mevcut olan ihtiyaçlarını belirleyerek, hizmetlerini şekillendiriyoruz. Böylelikle evden eve nakliyat sözleşmesinde detaylı olarak bilgilendirme gerçekleştirerek, hizmetlerimizi ve eşyalarınızın güvenliğiyle ilgili yasal haklarınızı güvence altına alıyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Sigortası

Kadıköy evden eve nakliyat sözleşmemize ek olarak evden eve nakliyat sigortası da yapıyoruz. Güvenilir ve şeffaf hizmet politikamız kapsamında taşıyacağımız her bir eşyanızı Aras Nakliyat olarak firmamızın sorumluluğuna alıyoruz. Bu şekilde personellerimizce eşyalarınız taşınırken zarar görmesi, kaybolması veya çalınması durumunda oluşan mağduriyetinizi gideriyoruz. Bununla birlikte anlaşma sağladığımız nakliye ücretine ek maliyetler oluşması, nakliyat süresinin uzaması gibi olumsuz yaklaşımlara ilişkin oluşan mağduriyetlerinizde sigortamız kapsamında bulunur. Kadıköy ilçesinde hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat işlemleri için her zaman bizimle iletişime geçerek, ücretsiz ekspertiz randevusu oluşturabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir