Sigortalı Nakliyat

Ev taşımak durumunda kalınması herkes açısından oldukça zorlu ve yorucu bir sürecin başlamasına neden olur. Özellikle de eski dönemlerde taşınma sırasında yaşanan sorunlar nedeni ile günümüzde taşınmak herkes için ciddi bir stres kaynağıdır. Bu süreçte eşyaların hasar görmesi başta olmak üzere pek çok sorunla karşı karşıya kalınabiliyor. İmece usulü taşınmalarda bu mağduriyetler için herhangi bir yasal muhatap bulunamaması da söz konusudur. Bu nedenle yaşanan mağduriyetler çözümsüz kalmaktadır. Ancak İstanbul’da uzun yıllardır faaliyet gösteren ve nakliyat hizmetlerinde kurumsallığı sağlayan firmamız Aras Nakliyat, bu tip sorunlarla boğuşmak zorunda kalmadan taşınmanıza yardımcı oluyor. Bunun için firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm nakliyat hizmetlerimizde İstanbul sigortalı nakliyat çözümleri vermekteyiz.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Kapsamı Nedir?

Evinizi taşırken eşyalarınızın güvenliği konusunda gerekli olan önlemlerin alınması çok önemlidir. Firmamız Aras Nakliyat bu konuda son derece hassas bir süreç yürütmektedir. Zira eşyalarınızı taşırken tıpkı kendi eşyalarımız için gösterdiğimiz hassasiyet ve özeni gösteriyoruz. Bununla birlikte İstanbul sigortalı nakliyat uygulamalarımız ile eşyalarınızın güvenliğini yasal olarak da taahhüt ediyoruz. Nakliyat hizmetlerimiz kapsamında uyguladığımız sigortamız eşyalarınızın taşınma sürecinde karşı karşıya kalabilecek hasar, kaybolma ve çalınma gibi olumsuz durumları kapsamaktadır. Ayrıca eşyalarınızın paketlenmesi sürecinden başlayarak, yeni evinizde paketlerinden çıkartılmasına kadar olan tüm süreci kapsamına almaktadır. Bu şekilde firmamız sorumluluğunda olan eşyalarınızın aldığımız güvenlik önlemlerine karşın yine de zarar görmesi durumunda kesinlikle mağduriyetinizle sonuçlanmayacak bir süreç yürütüyoruz.

Sigortalı İstanbul Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin İstanbul’da uzun yıllardır sürdürdüğümüz İstanbul sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında ayrıca hizmet taahhütlerimizde yer almaktadır. Özellikle ev taşıma hizmetleri sürecinde eşyaların zarar görmesinin dışında da mağduriyetinize neden olabilecek olumsuz durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu olumsuz durumların en başında da anlaşılan nakliye ücretine ek maliyetler çıkartılması gelmektedir. Bununla birlikte nakliye sürelerinin uzamasına neden olabilecek gecikmelerin söz konusu olması da bu tip olumsuzluklardan birisidir. İşte bu noktada nakliyat sigortamız ile Aras Nakliyat olarak İstanbul’da gerçekleştireceğiniz tüm taşınmaları sigortalı olarak gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.